Bestuur

Het bestuur van de NBPO bestaat uit:

Marianne Winter

Voorzitter

De voorzitter vertegenwoordigt de NBPO en voert bestuurswerkzaamheden uit. Daarnaast is deze verantwoordelijk voor onderstaande portefeuille.

E-mailadres: voorzitter@nbpo.nl

Portefeuille:
• Klachtencommissie

Frankeline van Nieuwenhuijzen

Secretaris

De secretaris is verantwoordelijk voor de voorbereiding en verslaglegging van de bestuursvergaderingen en het up-to-date houden van verenigingsdocumenten.

E-mailadres: secretaris@nbpo.nl

Pyc Li-Hemerik

Penningmeester

De penningmeester beheert de financiën, bepaalt of de plannen van het bestuur financieel haalbaar zijn en vertaalt het beleid naar een financieel overzicht.

E-mailadres: penningmeester@nbpo.nl

Portefeuille:
• Kascontrolecommissie

Eeske van Rooyen

Leden & Lidmaatschap

Het bestuurslid Leden & Lidmaatschap houdt zich bezig met de aanwas van nieuwe leden en het behoud van huidige leden.

E-mailadres: lidmaatschap@nbpo.nl

Portefeuille:
• Intervisiegroepen
• E-mailflow nieuwe aspirant-leden
• Regiogroepen
• Ledenonderzoek
• Registratie Adviescommissie (RAC)

Elise van Heerde

Activiteiten & Projecten

Het bestuurslid Activiteiten & Projecten is verantwoordelijk voor activiteiten, zoals de realisatie van de themadagen/middagen en voor speciale projecten.

E-mailadres: projecten@nbpo.nl

Portefeuille:
• Activiteitencommissie
• Projecten
• Zorgmarktcommissie

Lammy Wolfslag-Koekoek

PR & Communicatie

Het bestuurslid PR & Communicatie is verantwoordelijk voor zowel de interne als externe communicatie. Tevens beheert het bestuurslid alle PR-activiteiten

E-mailadres: pr@nbpo.nl

Portefeuille:
• Websitecommissie
• Socialmediacommissie
• Nieuwsbriefcommissie

Vacature

Educatie & Kwaliteit

E-mailadres: educatie@nbpo.nl

Portefeuille:
• Basistraining
• Beroepseducatiecommissie

Regina Caron

Verenigingsmanager

Floor Buckens

Officemanager

Contact

Het secretariaat is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 9.00 – 17.00 uur.
 
NBPO
Postbus 4076
5004 JB Tilburg
T 013 – 59 44 172